Movies
Ratings
101
About TimeRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0