Series
Ratings
382
The Man in the High CastleRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.0
SEAL TeamRated ★ 4.0
TehranRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 2.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
The ExpanseRated ★ 4.0
The ExpanseRated ★ 4.0
The ExpanseRated ★ 4.0