Series
Ratings
14- Invisible ManRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0