Series
Ratings
39
Fight For My WayRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5