Series
Ratings
161
AdolescenceRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0