Series
Ratings
20
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0