Series
Ratings
58
WakakozakeRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.5
SafeRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
The HourRated ★ 5.0