Movies
Ratings
242
Love ActuallyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0