Series
Ratings
27
The Art of SarahRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 0.5- EP1. TIGERS: the rebellion of underdogRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The WitchRated ★ 1.5
ShōgunRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Super FamilyRated ★ 5.0