Movies
Ratings
153
LUCK KEYRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 1.0
The MistRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
NoahRated ★ 1.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0