Movies
Ratings
692
GrandmaRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0
The RainmakerRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5