Series
Ratings
34- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Kakegurui TwinRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.5