Series
Ratings
25
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Human From TodayRated ★ 2.5- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0- Pro BonoRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 2.0
Run OnRated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 1.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.5
The Tale of NokduRated ★ 3.5