Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
The HostRated ★ 1.0
MotherRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
Dorian GrayRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
LizzieRated ★ 3.5
MauriceRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5