Movies
Ratings
358
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5