Titles you rated
MouchetteRated ★ 3.0- Basil and DaisyRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Devil, ProbablyRated ★ 4.0
Summer InterludeRated ★ 3.0
Lights in the DuskRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
Silent FriendRated ★ 4.0
Summer with MonikaRated ★ 3.5
Army of ShadowsRated ★ 4.5
Le DoulosRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Rise of the Red Hot Chili Peppers: Our Brother, HillelRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
L'ArgentRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0