Titles you rated
A Cruel AttendanceRated ★ 0.5- HumintRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0