Series
Ratings
26
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5