Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0