Movies
Ratings
102
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0