Titles you rated
Lament of the River ImmortalRated ★ 3.5
Close to YouRated ★ 2.5
Shine on MeRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 1.0- Good BoyRated ★ 2.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
My Love, Enlighten MeRated ★ 3.0
The Best ThingRated ★ 2.5
Good Morning CallRated ★ 2.5
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 3.0- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
The ActRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5