Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 5.0
Soul MateRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0