Movies
Ratings
39
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 1.5
Kabukicho Love HotelRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0