Movies
Ratings
47
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 1.5
Lucid DreamRated ★ 0.5