Series
Ratings
74
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 4.0
- RAP:PUBLICRated ★ 4.0
KaibaRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Gangsta.Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 4.0- New Mobile Report Gundam WRated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Gundam Reconguista in GRated ★ 3.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
Gundam Build FightersRated ★ 4.0