Titles you rated
Odd TaxiRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 3.0- MonsterRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 2.0
DexterRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
OzRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Paranoia AgentRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0