Movies
Ratings
131
SiratRated ★ 4.0
The MastermindRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Express Train to HellRated ★ 1.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
CoutureRated ★ 0.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5