Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Nailed It!Rated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Headspace: Guide to MeditationRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 2.0
Cheer Up!Rated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5- Hello JadooRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Produce 48Rated ★ 3.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0