Series
Ratings
18
Teenage Bounty HuntersRated ★ 5.0
Yuria's Red Thread of FateRated ★ 3.0
이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Is It Cake? Season 1Rated ★ 2.5
Everything Sucks!Rated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0