Titles you rated
MindhunterRated ★ 1.5
MindhunterRated ★ 1.5
Lupin Part 3Rated ★ 1.5
Lupin Part 2Rated ★ 2.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.0
The GentlemenRated ★ 2.5
Santa Clarita DietRated ★ 1.0
Santa Clarita DietRated ★ 1.5
Santa Clarita DietRated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 1.0
Billions Season 7Rated ★ 2.5
Billions Season 6Rated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0