Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 5.0
SPEC: ZeroRated ★ 2.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.0
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.0- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
The Victims' Game Season 2Rated ★ 2.5