Series
Ratings
26
Another Miss OhRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5