Titles you rated
Our Secret DiaryRated ★ 4.0
My Teacher, My LoveRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
Love and Murder of Sheep and WolfRated ★ 3.5
The Blue Skies at Your FeetRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 3.5
Evergreen LoveRated ★ 3.5
Ano ko no, TorikoRated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
Destruction BabiesRated ★ 2.5
Before We VanishRated ★ 3.0
Almost a MiracleRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Marmalade BoyRated ★ 4.0
Nijiiro DaysRated ★ 3.5
Girl's StepRated ★ 4.0
Not Quite Dead YetRated ★ 4.5
Kingdom 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0