Series
Ratings
59
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 2.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5