Titles you rated
Study GroupRated ★ 4.0
ProvokeRated ★ 4.0
Trillion GameRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
Fangs of FortuneRated ★ 4.5
Living no Matsunaga-sanRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 4.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 4.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 4.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.5
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.5
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 2.5
Our YouthRated ★ 3.5
The Reluctant PreacherRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Ai no, Gakkou.Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The Love You Give MeRated ★ 3.5
Love Me, Love My VoiceRated ★ 3.0