Movies
Ratings
831
Mickey 17Rated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Dead EndRated ★ 3.0
Hard HitRated ★ 1.5
UnderwaterRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 1.0
My WayRated ★ 1.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 1.0