Titles you rated
LegendRated ★ 2.0
They LiveRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
The BeguiledRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
RRRRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5