Titles you rated
Singin' in the RainRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
The SonRated ★ 4.5
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 3.5
GuestRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
SproutRated ★ 4.0
The Devil's BackboneRated ★ 3.0
Happy HourRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0