Series
Ratings
22- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0