Movies
Ratings
68
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
DogtoothRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 0.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5