Titles you rated
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0