Titles you rated
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
KyousougigaRated ★ 3.5
Alien NineRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 2.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
McMafiaRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Home Season 2Rated ★ 4.0
Black BooksRated ★ 5.0- Patlabor: The New FilesRated ★ 4.0
Station ElevenRated ★ 3.5
MaidRated ★ 3.5- DopesickRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Made for Love Season 1Rated ★ 3.0