Movies
Ratings
927
Two Distant StrangersRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
SnowballRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
Closing DynastyRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
IbelinRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Non-FictionRated ★ 3.0
The FarewellRated ★ 3.0