Series
Ratings
326
Sounds of WinterRated ★ 4.0
Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 3.0
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Love MeRated ★ 3.0
Even If You Don't Do ItRated ★ 4.0
Ano kuzuo nagutteyaritaindaRated ★ 4.0- A Day-off of Kasumi ArimuraRated ★ 3.5
Hana Sugisaki's Filming BreakRated ★ 3.0
Shrink -Seishinkai yowai-Rated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- 러브: 트랙 - 사랑청약조건Rated ★ 2.5
- 러브: 트랙 - 아빠의 관을 들어줄 남자가 없다Rated ★ 3.5
- 러브: 트랙 - 별 하나의 사랑Rated ★ 3.5
- 러브: 트랙 - 퇴근 후 양파수프Rated ★ 3.5
- 러브: 트랙 - 러브호텔Rated ★ 4.0
Makubes no 23 jiRated ★ 4.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.5