Movies
Ratings
55- PilotRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 3.5- UnforgivableRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 1.0
MasterRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5