Movies
Ratings
396
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5