Titles you rated
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Produce 101Rated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 3.5- Uchi no SanshimaiRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0