Titles you rated
EscapeRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 3.5- Paranormal 2020Rated ★ 0.5
Snow FlowerRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0- Madam AemaRated ★ 2.0
MemoryRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0