Titles you rated
NothingRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 0.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 1.0
The BossRated ★ 3.5
Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 0.5
Problem PropertyRated ★ 1.0
Hell for YouRated ★ 0.5
Prison PrincessRated ★ 4.5
Worry Not, She's the BossRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 3.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 1.0
My TreasureRated ★ 0.5
DestinyRated ★ 1.5- Radiation House SpecialRated ★ 1.0
Radiation House Season 2Rated ★ 3.0
Radiation HouseRated ★ 3.0
Saka no Ue no Akai YaneRated ★ 4.0