Series
Ratings
46
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
AggretsukoRated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- GintamaRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 1.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5